PT100-1100HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT100-1100HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT100-1100HM
Varenummer PT100-1100HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12945 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.950" Dia (24.13mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT100-1100HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.600" (15.24mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 5.1A 50 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.1A Nuværende - Mætning -