PT100-1260HM
Produkt oversigt
Varenummer: PT100-1260HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PT100-1260HM
Varenummer PT100-1260HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16005 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.250" Dia (31.75mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT100-1260HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.700" (17.78mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 7.8A 35 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max
Nuværende vurdering 7.8A Nuværende - Mætning -