PT100-1550HM
Produkt oversigt
Varenummer: PT100-1550HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PT100-1550HM
Varenummer PT100-1550HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13931 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.550" Dia (39.37mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT100-1550HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.640" (16.26mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 10.3A 28 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 28 mOhm Max
Nuværende vurdering 10.3A Nuværende - Mætning -