PT10R-530HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT10R-530HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT10R-530HM
Varenummer PT10R-530HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27655 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.530" Dia (13.46mm)
Afskærmning Unshielded Serie PTR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT10R-530HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Toroidal Inductor 4.9A 20 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 20 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.9A Nuværende - Mætning -