PT10R-820-VM
Produkt oversigt
Varenummer: PT10R-820-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT10R-820-VM
Varenummer PT10R-820-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24157 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT10R-820-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.930" (23.62mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Toroidal Inductor 9.3A 10 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 10 mOhm Max
Nuværende vurdering 9.3A Nuværende - Mætning -