PT10R-680-VM
Produkt oversigt
Varenummer: PT10R-680-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT10R-680-VM
Varenummer PT10R-680-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23936 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.680" L x 0.330" W (17.27mm x 8.38mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT10R-680-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.790" (20.07mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Toroidal Inductor 6.8A 15 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 15 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.8A Nuværende - Mætning -