PT25R-1000HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT25R-1000HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT25R-1000HM
Varenummer PT25R-1000HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27401 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.000" Dia (25.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie PTR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT25R-1000HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) 0.400" (10.16mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 25µH Unshielded Toroidal Inductor 10.4A 14 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 14 mOhm Max
Nuværende vurdering 10.4A Nuværende - Mætning -