PT25R-680-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT25R-680-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT25R-680-VM
Varenummer PT25R-680-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15590 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.650" L x 0.450" W (16.51mm x 11.43mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT25R-680-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) 0.790" (20.07mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 25µH Unshielded Toroidal Inductor 4.4A 35 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 35 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.4A Nuværende - Mætning -