PT25R-900-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT25R-900-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT25R-900-VM
Varenummer PT25R-900-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15534 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT25R-900-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) 1.010" (25.65mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 25µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 20 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 20 mOhm Max
Nuværende vurdering 7A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT26
PT26
producenter: Amprobe
Beskrivelse: PIGTAIL CONNECTOR
På lager: 3773 pcs
Hent:
RFQ
PT26-51B/TR8
PT26-51B/TR8
producenter: Everlight Electronics
Beskrivelse: PHOTOTRANSIST 1.6MM BK MINI SMD
På lager: 244238 pcs
Hent: PT26-51B/TR8.pdf
RFQ
PT2650A
PT2650A
producenter: B&K Precision
Beskrivelse: PRINTER FOR 2650A/2652A/2658A
På lager: 117 pcs
Hent: PT2650A.pdf
PT25R-900
PT25R-900
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH