PT25R-800-VM
API DelevanAPI Delevan
PT25R-800-VM Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT25R-800-VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT25R-800-VM
Varenummer PT25R-800-VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14438 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT25R-800-VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) 0.910" (23.11mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 25µH Unshielded Toroidal Inductor 6.6A 25 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 25 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.6A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT25R-680-VM
PT25R-680-VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
På lager: 15590 pcs
Hent:
RFQ
PT25R-680
PT25R-680
producenter: API Delevan
På lager: 26804 pcs
Hent:
RFQ
PT25R-800
PT25R-800
Beskrivelse: FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH