PT300-1200HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PT300-1200HM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PT300-1200HM
Varenummer PT300-1200HM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17904 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.200" Dia (30.48mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT300-1200HM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 300µH
Højde - Siddende (Max) 0.550" (13.97mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 300µH Shielded Toroidal Inductor 3.3A 150 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.3A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT300-1500HM
PT300-1500HM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
På lager: 15185 pcs
Hent:
RFQ
PT300-1200
PT300-1200
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH
På lager: 15408 pcs
Hent:
RFQ
PT300-1500-VM
PT300-1500-VM
PT30
PT30
producenter: FLIR
Beskrivelse: PRESSURE TRANSDUCER, 30 PSI
På lager: 344 pcs
Hent: PT30.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH
producenter: Swanstrom Tools
Beskrivelse: PLIZER CURVED SMOOTH
Hent: PT30.pdf
PT30-SD
PT30-SD
producenter: FLIR
Beskrivelse: 30 PSI PRESSURE TRANSDUCER FOR S
På lager: 275 pcs
Hent: PT30-SD.pdf
PT300
PT300
Beskrivelse: PRESSURE TRANSDUCER, 300 PSI