PT300-1500
Produkt oversigt
Varenummer: PT300-1500
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PT300-1500
Varenummer PT300-1500 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17614 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.500" Dia x 0.600" W (38.10mm x 15.24mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT300-1500 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 300µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 300µH Shielded Toroidal Inductor 5.5A 100 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.5A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT30-SD
PT30-SD
producenter: FLIR
Beskrivelse: 30 PSI PRESSURE TRANSDUCER FOR S
På lager: 275 pcs
Hent: PT30-SD.pdf
RFQ
PT300-1500-VM
PT300-1500-VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
På lager: 9001 pcs
Hent:
RFQ
PT300
PT300
producenter: FLIR
Beskrivelse: PRESSURE TRANSDUCER, 300 PSI