PT300-1750
Produkt oversigt
Varenummer: PT300-1750
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PT300-1750
Varenummer PT300-1750 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15272 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.750" Dia x 0.760" W (44.45mm x 19.30mm)
Afskærmning Shielded Serie PT
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT300-1750 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 300µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 300µH Shielded Toroidal Inductor 7.3A 75 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 75 mOhm Max
Nuværende vurdering 7.3A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PT300-1750HM
PT300-1750HM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH