PT300R-1200
Produkt oversigt
Varenummer: PT300R-1200
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for PT300R-1200
Varenummer PT300R-1200 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13743 pcs Datablad
Type Toroidal Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.200" Dia x 0.550" W (30.48mm x 13.97mm)
Afskærmning Unshielded Serie PTR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PT300R-1200 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 300µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 300µH Unshielded Toroidal Inductor 3.3A 150 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.3A Nuværende - Mætning -