PTHF750-59VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTHF750-59VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
Dataark: PTHF750-59VM.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTHF750-59VM
Varenummer PTHF750-59VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5800 pcs Datablad PTHF750-59VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
Afskærmning Shielded Serie PTHF-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTHF750-59VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 750µH
Højde - Siddende (Max) 1.250" (31.75mm) Frekvens - Selvresonans 500kHz
Detaljeret beskrivelse 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 240 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.1A Nuværende - Mætning 1.8A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTHF750-59
PTHF750-59
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH