PTHF750-894H
Produkt oversigt
Varenummer: PTHF750-894H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH
Dataark: PTHF750-894H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTHF750-894H
Varenummer PTHF750-894H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7808 pcs Datablad PTHF750-894H.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
Afskærmning Shielded Serie PTHF
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTHF750-894H BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 750µH
Højde - Siddende (Max) 0.650" (16.51mm) Frekvens - Selvresonans 600kHz
Detaljeret beskrivelse 750µH Shielded Toroidal Inductor 3A 160 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 160 mOhm Max
Nuværende vurdering 3A Nuværende - Mætning 2.7A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTHF750-59
PTHF750-59
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
På lager: 7356 pcs
Hent: PTHF750-59.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH