PTKM100-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100-121
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
Dataark: PTKM100-121.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM100-121
Varenummer PTKM100-121 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10768 pcs Datablad PTKM100-121.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100-121 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.24A 65 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 65 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.24A Nuværende - Mætning 1.6A