PTKM100-50
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
Dataark: PTKM100-50.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM100-50
Varenummer PTKM100-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11141 pcs Datablad PTKM100-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 55 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 55 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.14A Nuværende - Mætning 500mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM100-30SM
PTKM100-30SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 1.5A 150 MOHM
På lager: 15304 pcs
Hent: PTKM100-30SM.pdf
RFQ
PTKM100-59
PTKM100-59
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
På lager: 8372 pcs
Hent: PTKM100-59.pdf
RFQ
PTKM100-50SM
PTKM100-50SM
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 3.14A 60 MOHM