PTKM100-59
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100-59
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
Dataark: PTKM100-59.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM100-59
Varenummer PTKM100-59 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8372 pcs Datablad PTKM100-59.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100-59 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 44 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 44 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.9A Nuværende - Mætning 2.4A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM100-50
PTKM100-50
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
På lager: 11141 pcs
Hent: PTKM100-50.pdf
RFQ
PTKM100-59H
PTKM100-59H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH