PTKM100-894
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100-894
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
Dataark: PTKM100-894.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM100-894
Varenummer PTKM100-894 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9601 pcs Datablad PTKM100-894.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100-894 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 23 mOhm Max
Nuværende vurdering 8A Nuværende - Mætning 3.5A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM1000-894
PTKM1000-894
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 2.4A 235 MOHM TH
På lager: 10405 pcs
Hent: PTKM1000-894.pdf
RFQ
PTKM100-50VM
PTKM100-50VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
På lager: 7996 pcs
Hent: PTKM100-50VM.pdf
RFQ
PTKM100-894VM
PTKM100-894VM
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
Hent: PTKM100-894VM.pdf
PTKM100-894H
PTKM100-894H