PTKM100-894VM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100-894VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
Dataark: PTKM100-894VM.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM100-894VM
Varenummer PTKM100-894VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7191 pcs Datablad PTKM100-894VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100-894VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 1.400" (35.56mm) Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 23 mOhm Max
Nuværende vurdering 8A Nuværende - Mætning 3.5A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM100-59VM
PTKM100-59VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
På lager: 7010 pcs
Hent: PTKM100-59VM.pdf
RFQ
PTKM1000R-894VM
PTKM1000R-894VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 2.4A 235 MOHM TH
På lager: 6837 pcs
Hent: PTKM1000R-894VM.pdf
RFQ
PTKM100-894
PTKM100-894
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH