PTKM100-50VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM100-50VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
Dataark: PTKM100-50VM.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTKM100-50VM
Varenummer PTKM100-50VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7996 pcs Datablad PTKM100-50VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM100-50VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.775" (19.68mm) Frekvens - Selvresonans 2.5MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 55 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 55 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.14A Nuværende - Mætning 500mA