PTKM150-50VM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM150-50VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Dataark: PTKM150-50VM.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM150-50VM
Varenummer PTKM150-50VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6508 pcs Datablad PTKM150-50VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM150-50VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.775" (19.68mm) Frekvens - Selvresonans 1.5MHz
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.33A Nuværende - Mætning 400mA