PTKM150-59
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM150-59
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
Dataark: PTKM150-59.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM150-59
Varenummer PTKM150-59 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10717 pcs Datablad PTKM150-59.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM150-59 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 1MHz
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Toroidal Inductor 4.5A 52 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 52 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.5A Nuværende - Mætning 1.9A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM150-59H
PTKM150-59H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
På lager: 13396 pcs
Hent: PTKM150-59H.pdf
RFQ
PTKM150-50VM
PTKM150-50VM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
På lager: 6508 pcs
Hent: PTKM150-50VM.pdf
RFQ
PTKM150-40SM
PTKM150-40SM
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 1.45A 190 MOHM
Hent: PTKM150-40SM.pdf
PTKM150-59VM
PTKM150-59VM