PTKM150-50
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM150-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Dataark: PTKM150-50.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM150-50
Varenummer PTKM150-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9577 pcs Datablad PTKM150-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM150-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 2MHz
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.33A Nuværende - Mætning 400mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTKM150-40SM
PTKM150-40SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 1.45A 190 MOHM
På lager: 16236 pcs
Hent: PTKM150-40SM.pdf
RFQ
PTKM150-50SM
PTKM150-50SM
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM