PTKM25-50
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM25-50
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Dataark: PTKM25-50.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM25-50
Varenummer PTKM25-50 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9352 pcs Datablad PTKM25-50.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM25-50 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 20 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.2A Nuværende - Mætning 1A