PTKM25-59
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM25-59
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Dataark: PTKM25-59.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM25-59
Varenummer PTKM25-59 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11267 pcs Datablad PTKM25-59.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM25-59 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 8MHz
Detaljeret beskrivelse 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 11 mOhm Max
Nuværende vurdering 9.8A Nuværende - Mætning 4.7A