PTKM25-894
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM25-894
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Dataark: PTKM25-894.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM25-894
Varenummer PTKM25-894 Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9317 pcs Datablad PTKM25-894.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM25-894 BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 8MHz
Detaljeret beskrivelse 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 8 mOhm Max
Nuværende vurdering 12.8A Nuværende - Mætning 6.6A