PTKM25-894VM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM25-894VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH
Dataark: PTKM25-894VM.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTKM25-894VM
Varenummer PTKM25-894VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7657 pcs Datablad PTKM25-894VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM25-894VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) 1.400" (35.56mm) Frekvens - Selvresonans 8MHz
Detaljeret beskrivelse 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 12 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 12 mOhm Max
Nuværende vurdering 12.8A Nuværende - Mætning 6.6A