PTKM25-50VM
Produkt oversigt
Varenummer: PTKM25-50VM
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Dataark: PTKM25-50VM.pdf
  • Besked
Specifikationer for PTKM25-50VM
Varenummer PTKM25-50VM Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7258 pcs Datablad PTKM25-50VM.pdf
Type Toroidal Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Afskærmning Shielded Serie PTKM-VM
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne PTKM25-50VM BULK 100 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 25µH
Højde - Siddende (Max) 0.775" (19.68mm) Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 20 mOhm Max
Nuværende vurdering 5.2A Nuværende - Mætning 1A