S1210-272K
API DelevanAPI Delevan
S1210-272K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210-272K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.7UH 464MA 750 MOHM
Dataark: S1210-272K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210-272K
Varenummer S1210-272K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.7UH 464MA 750 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60095 pcs Datablad S1210-272K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne DN1067TR
S1210-272K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 2.7µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 70MHz Detaljeret beskrivelse 2.7µH Shielded Inductor 464mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 750 mOhm Max Nuværende vurdering 464mA