S1210-273K
API DelevanAPI Delevan
S1210-273K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210-273K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
Dataark: S1210-273K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210-273K
Varenummer S1210-273K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72366 pcs Datablad S1210-273K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne DN1079TR
S1210-273K TR 500
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 27µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 16MHz Detaljeret beskrivelse 27µH Shielded Inductor 201mA 4 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max Nuværende vurdering 201mA