S1210-273H
API DelevanAPI Delevan
S1210-273H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210-273H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
Dataark: S1210-273H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210-273H
Varenummer S1210-273H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71978 pcs Datablad S1210-273H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 (3225 Metric) Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne S1210-273H 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 27µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 16MHz
Detaljeret beskrivelse 27µH Shielded Inductor 201mA 4 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max
Nuværende vurdering 201mA Nuværende - Mætning -