SDS130-224M
Produkt oversigt
Varenummer: SDS130-224M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 400MA 2.7 OHM
Dataark: SDS130-224M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SDS130-224M
Varenummer SDS130-224M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 400MA 2.7 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5573 pcs Datablad SDS130-224M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
Andre navne SDS130-224M TR 1000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1MHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 2.7 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 2.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 400mA Nuværende - Mætning -