SDS130-393M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDS130-393M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 950MA 560 MOHM
Dataark: SDS130-393M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SDS130-393M
Varenummer SDS130-393M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 950MA 560 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4635 pcs Datablad SDS130-393M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
Afskærmning Shielded Serie SDS130
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SDS130-393M TR 1000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 39µH Shielded Wirewound Inductor 950mA 560 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 560 mOhm Max
Nuværende vurdering 950mA Nuværende - Mætning -