SDS130-394M
Produkt oversigt
Varenummer: SDS130-394M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390UH 250MA 4.6 OHM
Dataark: SDS130-394M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SDS130-394M
Varenummer SDS130-394M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390UH 250MA 4.6 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6411 pcs Datablad SDS130-394M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
Andre navne SDS130-394M TR 1000 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1MHz selvinduktion 390µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 390µH Shielded Wirewound Inductor 250mA 4.6 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 4.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 250mA Nuværende - Mætning -