EP4CE115F23I7
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP4CE115F23I7
Producent / Mærke: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Produkt beskrivelse IC FPGA 280 I/O 484FBGA
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 185 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
60 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP4CE115F23I7
Varenummer EP4CE115F23I7 Fabrikant Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Spænding - Supply 1.15 V ~ 1.25 V Samlet RAM-bit 3981312
Leverandør Device Package 484-FBGA (23x23) Serie Cyclone® IV E
Pakke / tilfælde 484-BGA Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TJ)