EP4CE115F29C7N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP4CE115F29C7N Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP4CE115F29C7N
Producent / Mærke: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Produkt beskrivelse IC FPGA 528 I/O 780FBGA
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 196 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP4CE115F29C7N
Varenummer EP4CE115F29C7N Fabrikant Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Beskrivelse IC FPGA 528 I/O 780FBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Supply 1.15 V ~ 1.25 V Samlet RAM-bit 3981312
Leverandør Device Package 780-FBGA (29x29) Serie Cyclone® IV E
Pakke / tilfælde 780-BGA Andre navne 544-2827
EP4CE115F29C7N-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TJ) Antal logiske elementer / celler 114480