EP4CE115F29C8
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP4CE115F29C8 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP4CE115F29C8
Producent / Mærke: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Produkt beskrivelse IC FPGA 528 I/O 780FBGA
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 285 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
36 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP4CE115F29C8
Varenummer EP4CE115F29C8 Fabrikant Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Spænding - Supply 1.15 V ~ 1.25 V Samlet RAM-bit 3981312
Leverandør Device Package 780-FBGA (29x29) Serie Cyclone® IV E
Pakke / tilfælde 780-BGA Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TJ)