PM1008-R15K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-R15K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PM1008-R15K
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 150NH 580MA 700 MOHM
Dataark: 1.PM1008-R15K.pdf2.PM1008-R15K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PM1008-R15K
Varenummer PM1008-R15K Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 150NH 580MA 700 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5757 pcs Datablad 1.PM1008-R15K.pdf2.PM1008-R15K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1008 (2520 Metric) Størrelse / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie PM1008
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 100MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1008 (2520 Metric)
Andre navne M1190TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ceramic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 150nH
Højde - Siddende (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvens - Selvresonans 850MHz
Detaljeret beskrivelse 150nH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 700 mOhm 1008 (2520 Metric) DC-modstand (DCR) 700 mOhm
Nuværende vurdering 580mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PM1008-R15K-RC
PM1008-R15K-RC
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 500MA 220 MOHM