SD10-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD10-330-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 412MA 980.7 MOHM
Dataark: SD10-330-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3800 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD10-330-R
Varenummer SD10-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 33UH 412MA 980.7 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 77476 pcs Datablad SD10-330-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SD
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SD10-330
SD10-330-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.039" (1.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Wirewound Inductor 412mA 980.7 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 980.7 mOhm
Nuværende vurdering 412mA Nuværende - Mætning 420mA