SD10-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD10-4R7-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD10-4R7-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 1.04A 153.5 MOHM
Dataark: SD10-4R7-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3800 pcs
7600 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD10-4R7-R
Varenummer SD10-4R7-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 1.04A 153.5 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85634 pcs Datablad SD10-4R7-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne 513-1226-2
SD104R7R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.039" (1.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.04A 153.5 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 153.5 mOhm
Nuværende vurdering 1.04A Nuværende - Mætning 1.08A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SD10-6R2-R
SD10-6R2-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FIXED IND 6.2UH 940MA 218 MOHM
På lager: 74360 pcs
Hent: SD10-6R2-R.pdf
RFQ
SD10-680-R
SD10-680-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 301MA 1.84 OHM
På lager: 90827 pcs
Hent: SD10-680-R.pdf
RFQ
SD10-4R7
SD10-4R7
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 1.04A 153.5 MOHM