SD10-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD10-470-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 337MA 1.47 OHM
Dataark: SD10-470-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD10-470-R
Varenummer SD10-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 47UH 337MA 1.47 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 84247 pcs Datablad SD10-470-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne SD10-470
SD10-470-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.039" (1.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Wirewound Inductor 337mA 1.47 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.47 Ohm
Nuværende vurdering 337mA Nuværende - Mætning 349mA