SD18-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD18-470-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 578MA 773.2 MOHM
Dataark: SD18-470-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD18-470-R
Varenummer SD18-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 47UH 578MA 773.2 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 99039 pcs Datablad SD18-470-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne SD18-470
SD18-470-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Wirewound Inductor 578mA 773.2 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 773.2 mOhm
Nuværende vurdering 578mA Nuværende - Mætning 470mA