SD18-681-R
Produkt oversigt
Varenummer: SD18-681-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 167MA 9.28 OHM
Dataark: SD18-681-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD18-681-R
Varenummer SD18-681-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 680UH 167MA 9.28 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 99866 pcs Datablad SD18-681-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne SD18-681
SD18-681-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680µH Shielded Wirewound Inductor 167mA 9.28 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 9.28 Ohm
Nuværende vurdering 167mA Nuværende - Mætning 124mA