SD20-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-3R3-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD20-3R3-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 2.17A 54.7 MOHM
Dataark: SD20-3R3-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2900 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD20-3R3-R
Varenummer SD20-3R3-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 2.17A 54.7 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 96152 pcs Datablad SD20-3R3-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SD
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SD20-3R3
SD20-3R3-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.17A 54.7 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 54.7 mOhm
Nuværende vurdering 2.17A Nuværende - Mætning 1.47A