SD20-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-681-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD20-681-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 216MA 5.56 OHM
Dataark: SD20-681-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2900 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD20-681-R
Varenummer SD20-681-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 680UH 216MA 5.56 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 102916 pcs Datablad SD20-681-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SD
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SD20-681
SD20-681-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680µH Shielded Wirewound Inductor 216mA 5.56 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 5.56 Ohm
Nuværende vurdering 216mA Nuværende - Mætning 107mA