SD53-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD53-220-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD53-220-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 810MA 208 MOHM
Dataark: SD53-220-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2600 pcs
5200 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD53-220-R
Varenummer SD53-220-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 22UH 810MA 208 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 111831 pcs Datablad SD53-220-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SD53
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1459-2
SD53220R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Wirewound Inductor 810mA 208 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 208 mOhm Max
Nuværende vurdering 810mA Nuværende - Mætning 940mA