SD53-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD53-3R3-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD53-3R3-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 2.26A 34 MOHM
Dataark: SD53-3R3-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2600 pcs
5200 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD53-3R3-R
Varenummer SD53-3R3-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 2.26A 34 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 115181 pcs Datablad SD53-3R3-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SD53
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1454-2
SD533R3R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.26A 34 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 34 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.26A Nuværende - Mætning 2.6A