SD53-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD53-330-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 750MA 257 MOHM
Dataark: SD53-330-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2600 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD53-330-R
Varenummer SD53-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 33UH 750MA 257 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 119411 pcs Datablad SD53-330-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SD53
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 33µH Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 257 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 257 mOhm Max Nuværende vurdering 750mA
Nuværende - Mætning 760mA